Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 4

  • 25 560
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594
Survivor залага на изпитанията върху предела на човешките физически и психически възможности, на състезанието, на конфликта между екипност и индивидуализъм, на отношенията между хора, поставени в екстремна среда на тежък климат, глад, тежки изпитания, или с други думи – на същинско оцеляване. Именно затова за участници в Survivor се подбират здрави, психически издръжливи българи, мотивирани да се изправят срещу трудностите и готови на всичко, за да спечелят.

Идеята за формата Survivor принадлежи на световноизвестния продуцент Марк Бърнет. bTV продуцира Survivor съвместно с лицензодателя - британската компаня Castaway, а техническата реализация се осъществява от американската Promofilm. За реализацията на формата bTV работи съвместно с най-добрите продуценти у нас.

Продуцент на Survivor е bTV, а изпълнителен продуцент – Dream Team Productions и Евтим Милошев.


Участници:

Нага:

Надежда Прокопиева
Мерлина Арнаудова
Йорданка Николова
Дамяна Матева
Десислава Стефанова
Марчо Марков
Крум Сираков
Васил Петков
Емануил Найденов
Явор Зайн
Ваня Джаферович


Гаруда:

Диана Агонцева
Ралица Кирилова
Ива Пранджева
Янита Янчева
Силвия Радулова
Силвия Димитрова
Светослав Бърканичков
Светлин Занев
Димитър Димитров
Станислав Илиев - Финдо
Антон Агонцев
Десислава Стефанова
- изгонена от племето Нага

Островът на прокудените:

Росен Вангелов
Светлин Занев - изгонен от племето Гаруда

Водещи:

Владимир Карамазов



Христина Апостолова



Предаването се излъчва от понеделник до четвъртък от 21:30 по БТВ!

Студио Survivor - събота от 18 часа.


Победители в предишните сезони:

Победителят в първия сезон на Survivor (Survivor BG) е Нели Иванова, която спечели вота на съплеменниците си в конкуренция с Ахмед Шуганов. Специални извънредни награди получиха Ахмед Шуганов (25 000 лева) и класиралият се трети в надпреварата – Атанас Ганев (15 000).

Победителят във втория сезон на Survivor (Survivor Експедиция Робинзон) e Георги Костадинов, който при финалното гласуване надделя над Светла Димитрова. Светла Димитрова обаче спечели SMS гласуването за любимец на зрителите измежду 22-мата участници и получи чисто нов автомобил за награда, както и 25 000 лева. Тя изтегли и печелившия номер на зрителя на bTV, който също спечели нов автомобил. Третият "оцелял" – Георги Дренски – получи премия от 15 000 лева.

Победителят в третия сезон на риалити шоуто стана Николай Мартинов. Той стигна до финала заедно със Спас Стоянов и Силвия Димитрова. За първи път в гласуването на финала се включи и публиката, която с почти пълно единодушие (над 90%) даде одобрението си за Ники.

Победител в четвъртия сезон на Survivor (Survivor: Филипините) стана Георги Кехайов. Младежът от Добринище стана любимец и на зрителите с ненатрапчивото си поведение, мистериозната си личност и нежеланието си да участва в конфликти.


Официална страница

Facebook

Архив:


Тема 1, Тема 2, Тема 3

# 1
# 2
  • Мнения: 1 432
Уважавам истинските фенове на предаването!
Агонцева е страхотна Hug. Тя, Йори и Силвето Р. Cry са единствените жени на които симпатизирам.
Ива - много й се кефих в миналия й сезон. Тук винаги изглежда някак депресирана и плаче през епизод Rolling Eyes Голямо разочарование е.

# 3
  • Мнения: 4 740
Това е защото миналия сезон, когато игра като истински оцеляващ не спечели симпатии, този път се опитва да е мила и добра... Ех, къде си е истинската Ива ...

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 821
Проспах съвета. Трябва да изтегля да гледам.

# 5
  • Мнения: 1 432
Ива си е 100% виновна за загубата във Филипините и не заради начина по който игра, а заради ужасното й представяне на финалния съвет. Докато Жоро им чешеше еготата(което е правилния ход), тя им обясняваше как за нищо не стават и им държеше сметка за това как са играли Laughing Все си мисля,че ако им беше поцелувала малко задниците можеше и да се смилят над нея. Или по-скоро щяха да я изкарат лицемерна и пак щяха да дадът наградата на Жоро Laughing

# 6
  • Мнения: 4 740
По скоро щяха да я изкарат лицемерна, да.  Mr. Green Ива е силен играч, но всички които преди са били доста силни играчи, тази година се излагат..

# 7
  • Мнения: 292
Ива в Филипините беше първичен играч, раздаваше се изцяло за играта, а сега много мисли и се ядосва например как не успя да завърже пръчките като ги провали за имунитет, а Док успя. За това как Ваня я победи за така желаната гривна и после една самокритика падна. Явно годините между последните два сезона и хорското мнение си оказват влияние. За мен Ива като играч до момента е най-голямото разочарование от Гаруда.  Confused

# 8
  • Мнения: 4 740
Тя като се провали повтаря по 100пъти, че е виновна, реве... Разпитва ги дали ще изгонят нея и за мен е разочарование...

# 9
  • София
  • Мнения: 27 188
**Sisi**

Йори не е никакъв лидер, а една проста и комплексирана селянка.
Няма лидер в Нага. Има един умел играч (Ваня) и всички останали.

# 10
  • Мнения: 4 740
**Sisi**

Йори не е никакъв лидер, а една проста и комплексирана селянка.
Няма лидер в Нага. Има един умел играч (Ваня) и всички останали.

 hahaha А Гаруда все едно има лидер. Никое от племената няма явно изявен лидер, който да води племето, да ги нахъсва и с негова помощ да играят игрите по умело.

# 11
  • Мнения: 1 432
Видях,че утре в предаването ще правят класация за най сексапилните участници на сървайвър от всички сезони. Кои са важите топ 5 мъже и жени?
Топ 5 мъже
1 Георги Кръстев от сезон 2 - страхотен е, мислеха го за гей защото беше супер културен. Имаше лек флирт с Меги Дерм. Супер сладур Hug
2. Андрей Манев от първия сезон - много красив мъж!
3. Иван Димитров от сезон 3 - адски сексапилен!
4. Георги Костадинов - добре сложен
5 Ваня Джаферович - много ми харесва лицето му, симпатяга Heart Eyes

топ 5 жени
1. Силвия Радулова - уникално красива и харизматична. Има нещо специално в нея.
2. Жени Джаферович - спомням си,че когато вървеше сезон 3 всички мъже бяха луди по нея Crazy
3 Ваня Бонева - красива и интересна
4 Кристи - много красива и изтънчена
5 Ралица Кирилова - не я харесвам като участник,но е адски сексапилна.

# 12
  • Мнения: X
Много симпатизирам на Ваня, но Йордана не мога да я гледам, жалко че ще ми се наложи. Изгубиха си шансовете да я махнат, дано при обединението я разкарат бързо.

В Гаруда мисля че Агонцеви водят парада.

Най - сексапилен - Занев.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 740
За жените съм съгласна с теб tinacarlyle
НО за мъжете имам успорвания  Mr. Green
На мен Георги Кръстев ми е всичко друго, но не и секси  Grinning
Георги Костадинов ми е на първо, второ, трето, четвърто и пето място  Mr. Green Много го харесвам, много е красив, за мен е един от най-секси мъжете участвали в сървайвър.
Добре мъжете ми се нареждат така
1. Георги Костадинов
2. Иван Димитров
3. Явор от този сезон е много хубаво момче наистина, не само в тяло, но и в лице е много симпатичен
4. Пак от този сезон Ваня, наистина е хубаво момче
5. А за мен още от предишния сезон Бърканичков е симпатяга, има своя си чар и има много сладка дикция, сладур е.

# 14
  • Мнения: 1 432
На мен пък Бърканичков въобще не ми харесва. Има селско излъчване, а и си падам по мъже които имат поне малко интелект.
Георги Кръстев не е точно сексапилен, но ми е много сладък. Май бях влюбена в него когато вървеше сезонът му Embarassed
Явор е безличен. Добре изглежда, но с нищо не изпъква. Сексапилът не е само във външността.

Последна редакция: сб, 18 окт 2014, 05:01 от tinacarlyle

Общи условия

Активация на акаунт